Fabryka Snów | Produkcja filmowa Białystok Fabryka Snów | Produkcja filmowa Białystok

Transmisje Live

Streaming internetowy live

Transmisje internetowe online jako dodatkowe narzędzie w marketingu

Nowoczesny marketing zawiera zupełnie odmienne narzędzia niż 10 czy 20 lat temu. Dziś obecnie odbiorca spodziewa się czegoś więcej i odważnie wchodzi w interakcję z przedstawicielami i właścicielami firm.

Do pogłębienia relacji można wykorzystać  transmisje internetowe online – narzędzie które pozwala na relacjonowanie wydarzeń w czasie rzeczywistym.

Streaming internetowy Live wymaga pewnych umiejętności oraz niezbędnego sprzętu. Natomiast nie zawsze osoba fizyczna czy firma posiada odpowiednią wiedzę, umiejętność i odpowiednie zasoby, aby wykonać to profesjonalnie. W tym celu warto skorzystać z usług firmy którea zajmuje się realizowaniem I organizowaniem transmisji na żywo.

Link do przykładowej transmisji: https://youtu.be/RRuq929omAk

Realizacja transmisji video na żywo - profesjonalna realizacja

Wiele firm posiada swoje konta w mediach społecznościowych, ale też na platformach typu YouTube, gdzie tak naprawdę walczy się o każdego widza. Współpracując z naszą firmą jesteś w stanie realnie zwiększyć liczbę swoich odbiorców lub klientów.

Realizacja transmisji video na żywo jest naszą jedną ze specjalności. Korzystając z naszych usług zwiększysz zakres swoich treści. A dlaczego akurat My? Otóż posiadamy specjalistyczny I profesjonalny sprzęt który pozwala na nadawanie transmisji na żywo w bardzo wysokiej rozdzielczości, bez żadnych problemów. Oprócz tego dysponujemy cyfrowymi mikserami, dzięki czemu wydźwięk Twoich treści będzie atrakcyjniejszy.

Poza tym posiadamy programy dzięki którym streaming internetowy live zyska interesującą i unikatową|niecodzienną oprawę. Poza tym transmisje live w terenie lub w wewnątrz nie stanowią dla nas żadnego wyzwania. Live streaming w kilku platformach internetowych na raz, nie będzie już problemem – YouTube, Facebook czy Instagram, to najpopularniejsze i najbardziej znane media społecznościowe. Współpraca z nami przyniesie Ci mnóstwo korzyści w rozwoju działalności, którą prowadzisz. Zainwestuj w nowoczesne narzędzie marketingowe korzystając z usług I pomocy naszej firmy